Wybierz język: Polski
Ogólne

Czas trwania: 15-20 sierpnia 2017
Koszt: 50 zł w prerejestracji, 60 zł przy rejestracji na miejscu
Zakwaterowanie: Hala OCSiR i Gimnazjum nr 2
Miejsce: Ostróda

Festiwal odbywa się:
Gimnazjum nr 2
ul. Kościuszki 22
14-100 Ostróda

Szczegółowe informacja na temat dojazdu

Niezbędne minimum każdego uczestnika:

W opłacie festiwalowej:

Sanitariat

W obiekcie znajdują się łazienki damskie oraz męskie oraz prysznice, czynne przez większość doby, przez wszystkie dni trwania festiwalu.

Uczestnictwo

Uczestnictwo w festiwalu NIE wymaga wcześniejszego zgłoszenia ani wnoszenia opłaty. Przy wejściu następuje rejestracja uczestników, czyli wylegitymowanie się dokumentem stwierdzającym tożsamość. Rejestracja uznana zostanie za obowiązującą w momencie podpisania się na liście uczestników.

Możliwa jest wcześniejsza rejestracja internetowa, dzięki której uczestnicy zostaną zapisani na preferencyjnych warunkach Sprawdz szczegóły.

Osoby niepełnoletnie OBOWIĄZKOWO muszą przygotować pozwolenie na uczestnictwo w imprezie podpisane przez prawnego opiekuna. W dziale regulamin znajduje się wzór WYMAGANY przez organizatorów.

Finał

W tym roku klimat naszego finałowego spektaklu to przestrzeń kosmicza. O szczegółach informować będziemy na naszej stronie na Facebook'u ale już teraz możecie się przygotować... że będzie kosmicznie. Polecamy odkryć bogactwo second handów w swojej okolicy lub tu na miejscu w Ostródzie (jeśli niektórzy nie wiedzą - Ostróda jest z tego na swój sposób słynna) by dobrać odpowiednie stroje.


Zobowiązania występujących:
- osoba występująca powinna brać udział we wszystkich treningach/spotkaniach dotyczących finału
- osoba występująca powinna zgłosić chęć udziału uprzednio meilowo, pod adresem kontakt@firefest.pl lub podczas rejestracji internetowej

Spotkania/treningi dotyczące finału nie będą kolidować z żadnymi warsztatami!

Obiekt

Do dyspozycji uczestników oddajemy:fire show, taniec z ogniem
Copyright © 2012 Festiwal Ognia. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie materiałów ze strony zabronione.