Wybierz język: Polski
FAQ

Czy muszę rejestrować się na stronie?

Nie. Rejestracja na stronie festiwalowej jest dobrowolna. Pozwala ona jednak na wcześniejsze zamówienie koszulek, wybraniu identyfikatora a także opłaceniu wpisowego. Dzięki temu po przyjeździe wystarczy, że podpiszesz listę uczestników a reszta będzie już na Ciebie czekała.

Jestem osobą niepełnoletnią i chcę przyjechać na festiwal. Co muszę zrobić?

Przed przyjazdem poproś swoich prawnych opiekunów aby zapoznali się z informacjami zawartymi na stronie, w szczególności z regulaminem. Następnie wydrukuj i poproś swoich opiekunów aby podpisali "Zezwolenie dla osoby niepełnoletniej". Będziesz musiał(a) pokazać je w momencie rejestracji. Pamiętaj o dokumencie potwierdzającym tożsamość oraz wiek.

Jestem początkującym, czy mogę przyjechać na festiwal?

Oczywiście. Festiwal ma na celu zapoznawanie środowiska kuglarskiego, ale przedewszystkim umożliwa uczestnictwo w różych warsztatach. Warsztaty prowadzone są na różnym poziomie, dzięki czemu osoba która dopiero chciała by rozpocząć swoją przygodę z fire show, także znajdzie coś dla siebie.

Chciał(a)bym poprowadzić warsztaty. Czy muszę to Wam wcześniej zgłosić?

Nie musz, jednak w przypadku warsztatów nietypowych byłoby to wskazane. Przekazanie takiej informacji pomoże nam w zaplanowaniu i rozłożeniu wszystkich warsztatów w czasie. Wcześniejsze zgłoszenie chęci poprowadzenia warsztatów to także możliwość umieszczenia informacji na stronie festiwalowej.

Co będzie mi potrzebne na miejscu?

Najważniejszą rzeczą którą musisz sobie zapewnić jest karimata/materać oraz śpiwór. Ważne są także buty na zmianę (halowe). Proponujemy dodatkowo zabrać ze sobą kosmetyki i trochę suchego prowiantu.

Jak mam zgłosić chęć poprowadzenia warsztatów?

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób. Napisz kilka słów na temat warsztatów, powiedz nam czego potrzebujesz oraz ile czasu będą one trwać.

Mam pomysł na warsztaty / Chciałbym wziąć udział w warsztatach, ale nie widzę ich w programie

Napisz nam w jakich warsztatach chciałbyś uczestniczyć. Jeżeli będzie to możliwe, postaramy się zaprosić odpowiednią osobę do ich przeprowadzenia.

Czy na festiwalu będzie można kupić sprzęt ogniowy/żonglerski?

Tak. Co roku zapraszamy do współpracy sklepy żonglerskie oraz producentów sprzętu, tak aby na terenie festiwalu znalazły się ich stoiska. Zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych sklepów, ponieważ niektóre z nich przywożą sprzęt wcześniej zamówiony.

Zabieram ze sobą monocykl / szczudła. Czy będę mógł z nich korzystać?

Oczywiście. Jednak w przypadku pomieszczeń tylko na dużej sali treningowej. Specjalnie w tym celu cała sala zostanie wyłożona matą (gumą), która zabezpieczy parkiet przed uszkodzeniami. W innych pomieszczeniach korzystanie z tego sprzętu jest zabronione.

W trakcie festiwalu będę miał pytanie / problem. Do kogo mam się zwrócić?

Bezpośrednio do organizatorów oraz wolontariuszy. W przypadku, gdy w zasięgu wzroku nikogo takiego nie będzie, udaj się do Infopunktu (rejestracji) gdzie cały czas dyżurują organizatorzy oraz wolontariusze.

Mam też inne pytania...

Wszystkich informacji udzielają organizatorzy. Informacje jak się z nami skontaktować znajdują się w dziale kontakt.fire show, taniec z ogniem
Copyright © 2012 Festiwal Ognia. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie materiałów ze strony zabronione.